Vysokotlaké stříkání

 

Používáme vysokotlaké stříkací zařízení s pneumatickým pohonem VARIO – AIRLESS, které je určeno pro dopravu materiálů do vysokotlakých stříkacích pistolí.


Použití:

- nástřik i vodou ředitelných hustých materiálů
- lodě, střechy, konstrukce, kontejnery, stroje apod.

Přednosti:

- široká oblast stříkaných materiálů
- minimální úlet kapiček
- možno aplikovat vysoceviskozní materiály


Stříkací vysokotlaká pistole K90 - AIRLESS

Trysky:otočná tryska SPEED

Použití:nástřik kontejnerů, konstrukcí, střech, hal, ...

 


 

 

Keramické nátěry a stěrky.

Používáme polymerní systémy značek Loctite® Nordbak® a Loctite® Hysol®, které se používají na obnovu, opravy a ochranu povrchů dílů průmyslových zařízení, čímž se prodlužuje životnost těchto dílů, zvyšuje se jejich energetická účinnost a minimalizuje doba prostojů.

Tyto značky prokazují  svou kvalitu a spolehlivost při hledání řešení problémů vyplývajících z vymletí a otlučení dílů, abrazivních, chemických, erozivních, korozivních a mechanických poškození.

Díky extrémně tvrdým plnivům mají polymerní systémy Loctite® Nordbak® a Loctite® Hysol® vynikající odolnost vůči opotřebení a vynikající přilnavost. Byly vyvinuty pro specifické provozní podmínky, ochranu a prodloužení životnosti dílů u řady průmyslových zařízení. Jejich hlavní výhodou je schopnost vytvářet obnovitelný pracovní povrch dílů a chránit tak strukturní pevnost originálních dílů.